TEL: +86-731-58580822
Kategorijo izdelkov
Kontakt
Dodaj: 80. East Jinque Road, Wujiaxiang Industrial District, Yisuhe mesto, Xiangtan County, Hunan Province, PRChina.
Kontaktna oseba: Rožmarin Han
Mob: +86-15570895049
Tel: +86-731-84632066
E-pošta:Rosemary@zhmachines.com

12 celice papir jajce kartonski stroj

Z vroče prodajo papirja jajc škatli, kaše, brizganje stroj za izdelavo oblikovani jajc škatli jajce pladnju povezanih proizvodov postane priljubljena. 12 celice papir jajc škatli stroj je zelo dobrodošla vrsta kot ta specifikacija je na voljo za območje po vsem svetu. 12 celice papir jajce kartonski stroj...
Klepetaj zdaj

Z vroče prodajo papirja jajc škatli, kaše, brizganje stroj za izdelavo oblikovani jajc škatli jajce pladnju povezanih proizvodov postane priljubljena. 12 celice papir jajc škatli stroj je zelo dobrodošla vrsta kot ta specifikacija je na voljo za območje po vsem svetu.


Zmletjem sistem, tvorijo sistem, sistem za sušenje in zlaganje sistem je sestavljen iz 12 celice papir jajce kartonski stroj proizvodne linije. 12 celice jajc škatli plesni, ki stroj lahko proizvajajo te specifikacije samodejno. Če želite pripraviti druge specifikacije, lahko spremenite kalup za izdelavo različnih artiklov za isto oblikovanje stroj.


12 celice papir jajc škatli stroj lahko proizvajajo končni proizvodi z zmogljivostjo 600 kosov/hr za 15000 kosov/hr. ZH celuloze oblikovani bo primeren predlog kot pogoj podrobnosti.


12 Cells Paper Egg Carton Machine.jpg


Hot Tags: 12 celice papir jajce kartonski stroj, Kitajska, proizvajalci, tovarne, poceni, cena, izdelane na Kitajskem
Sorodni izdelki
 • Kontakt
  Dodaj: 80. East Jinque Road, Wujiaxiang Industrial District, Yisuhe mesto, Xiangtan County, Hunan Province, PRChina.
  Kontaktna oseba: Rožmarin Han
  Mob: +86-15570895049
  Tel: +86-731-84632066
  E-pošta:Rosemary@zhmachines.com
 • Kategorijo izdelkov
 • Copyright © Xiangtan ZH celuloze oblikovani Co, Ltd Vse pravice pridržane.