TEL: +86-731-58580822
Kategorijo izdelkov
Kontakt
Dodaj: 80. East Jinque Road, Wujiaxiang Industrial District, Yisuhe mesto, Xiangtan County, Hunan Province, PRChina.
Kontaktna oseba: Rožmarin Han
Mob: +86-15570895049
Tel: +86-731-84632066
E-pošta:Rosemary@zhmachines.com
6000 računalnikov na uro jajc škatli stroj

6000 računalnikov na uro jajc škatli stroj

Jajce škatlo se uporablja na trgu za prevoz in pakiranje jajčnih proizvodov. Z močjo varstvo okolja, plastično jajce kartonov postopoma ne sprejme stranke in trg. Papir jajc škatli se aktivira zaradi svoje prednosti. 6000 računalnikov na uro jajce...
Klepetaj zdaj

Jajce škatlo se uporablja na trgu za prevoz in pakiranje jajčnih proizvodov. Z močjo varstvo okolja, plastično jajce kartonov postopoma ne sprejme stranke in trg. Papir jajc škatli se aktivira zaradi svoje prednosti.


6000 računalnikov na uro jajce kartonski stroj je rotacijskega tipa celuloze molding stroj ki so raziskane ZH tehnik. Zaradi svoje odlične zmogljivosti, to je pohvalil domačega in čezmorski kupci. Glavni del opreme je iz nerjavečega jekla, in druge dele so znanih blagovnih znamk. Celotno proizvodno linijo je poln samodejen zmletjem, oblikovanje, sušenje in zlaganje sistem.


Utemeljenost 6000 računalnikov na uro jajce kartonski stroj je visoka produktivnost, nizki porabi energije z manj dela. Ta vrstica se lahko uporablja za proizvodnjo izdelkov visoke kakovosti, oblikovani vlaken. Različnih plesni se lahko uporablja za proizvodnjo jajc škatli, pladenj pirh, zelenjavni pladenj, sadje pladenj in drugih industrijskih notranje paket itd.Hot Tags: 6000 računalnikov na uro jajce kartonski stroj, Kitajska, proizvajalci, tovarne, poceni, cena, izdelane na Kitajskem
Sorodni izdelki
 • Kontakt
  Dodaj: 80. East Jinque Road, Wujiaxiang Industrial District, Yisuhe mesto, Xiangtan County, Hunan Province, PRChina.
  Kontaktna oseba: Rožmarin Han
  Mob: +86-15570895049
  Tel: +86-731-84632066
  E-pošta:Rosemary@zhmachines.com
 • Kategorijo izdelkov
 • Copyright © Xiangtan ZH celuloze oblikovani Co, Ltd Vse pravice pridržane.