TEL: +86-731-58580822
Kategorijo izdelkov
Kontakt
Dodaj: 80. East Jinque Road, Wujiaxiang Industrial District, Yisuhe mesto, Xiangtan County, Hunan Province, PRChina.
Kontaktna oseba: Rožmarin Han
Mob: +86-15570895049
Tel: +86-731-84632066
E-pošta:Rosemary@zhmachines.com
Novice
Dom > Novice > Vsebine
Brick Made Coal sušenje Line pod prepovedjo
Jul 18, 2018

Brick Made Coal sušenje Line pod prepovedjo


V zadnjem času zaradi vedno bolj strogih predpisov o varstvu okolja so nekateri kupci, ki so kupili pladenj za jajca, ki so izdelovali strojno linijo z opekami, predhodno izsušili premog za sušenje premoga, so pod zaustavitvijo ali omejevanjem proizvodnje. Med postopkom sušenja stare linije gorenje premoga povzroča strupene plini, ki škodujejo okolju in povzročajo onesnaženje.


Kitajska vlada pripisuje velik pomen varovanju okolja, zlasti v industriji, ki povzroča onesnaževanje okolja. Zaradi tega je bila linija za izdelavo pladnja za jajca, ki je bila opremljena z opečnato linijo za sušenje premoga, ustavljena. Rastlinski šef zahteva, da ustavijo svoje obstoječe operacije, kar pomeni, če želijo nadaljevati s proizvodnjo, morajo spremeniti novo metodo sušenja. V tem primeru se vse več kupcev spremeni v nakup novega oblikovalskega papirja za proizvodnjo jajčnih pladenj, ki izdeluje strojno linijo z večslojnimi kovinskimi sušilnimi linijami z uporabo zemeljskega plina ali dizelskega goriva kot goriva.

 • Kontakt
  Dodaj: 80. East Jinque Road, Wujiaxiang Industrial District, Yisuhe mesto, Xiangtan County, Hunan Province, PRChina.
  Kontaktna oseba: Rožmarin Han
  Mob: +86-15570895049
  Tel: +86-731-84632066
  E-pošta:Rosemary@zhmachines.com
 • Kategorijo izdelkov
 • Copyright © Xiangtan ZH celuloze oblikovani Co, Ltd Vse pravice pridržane.