TEL: +86-731-58580822
Kategorijo izdelkov
Kontakt
Dodaj: 80. East Jinque Road, Wujiaxiang Industrial District, Yisuhe mesto, Xiangtan County, Hunan Province, PRChina.
Kontaktna oseba: Rožmarin Han
Mob: +86-15570895049
Tel: +86-731-84632066
E-pošta:Rosemary@zhmachines.com
Novice
Dom > Novice > Vsebine
Zgodovina razvoja celuloze modeliranje
Mar 21, 2018

Kaše, modeliranje industrije v nekaterih razvitih državah je osemdeset let zgodovine razvoja, je zdaj v Kanadi, ZDA, Veliki Britaniji, Francija, Danska, Nizozemska, Japonska, Islandija, Singapur in drugih držav, modeliranje industrija celuloze ima znaten obseg . UK, Islandijo in Kanado so velike in zrel.

Kaše, modeliranje industrija začela razmeroma pozno v naši državi, leta 1993, razvila naši državi prvi celuloze, modeliranje proizvodne linije v tovarni hunan lijevanim kaše, konec papirja kaše, modeliranje uvoza opreme

Do sedaj, celuloze, oblikovani izdelki v naši državi predvsem vključujejo jajce, vinsko steklenico in sadje, predvsem porazdeljene v provinci hunan, hubei, shandong, hebei, henan, treh pokrajin in tako naprej.

Začetek leta 1993 zaradi vzhodno od svetu predelovalne industrije, tuja podjetja v kitajski izvoz proizvodov zahteva uporabo okolju prijaznejše embalaže, papirne, modeliranje proizvodov začel elektronskih naprav, gospodinjskih aparatov, instrumentov in metrov, strojna orodja, komunikacijsko opremo, hrano, medicine, kozmetika, igrače in drugih industrijskih proizvodov, kmetijskih proizvodov, dnevne potrebe, svetilka zakona vlogo ofing, obloženi s shockproof embalaže razvoj. To se lahko primerja z belo peno plastika v določenem razponu, in je cena nižja kot podloga paket, ki je hitro sprejela na trgu. Prvič, hitro razvila v guangdong in nato razvil na vzhodu Kitajske in severne Kitajske.

Od leta 2000, kaše, oblikovanje industrije je dosegla nov korak v naši državi in je dodana velika družina, ki je vrsto izdelkov za enkratno uporabo priborom. Po letih trdega dela, naše papirne, modeliranje procesa, tehnologijo in opremo za proizvodnjo jedilni pribor za enkratno uporabo je hiter razvoj, o sortah, je razvil hladne in tople hrane za vse vrste priborom, kot prigrizek polje, različne specifikacije, velikost prsi, ploščo, plošče, sklede); Supermarket uporabljajo različne plošče hrane, zelenjavo, sadje plošče in tako naprej. V pogoj od predstava, je bil popolnoma zadovoljen z kitajski prehranjevalne navade, in lahko služijo vročo juho olje in voda ne pušča.

Od takrat, kaše, oblikovanje industrije je rastel na Kitajskem s svojo okoljsko vitalnost in zdaj je prehod na lestvici in industrializacije. Trenutno, zastopa celuloze plesni IND. pakiranje papirna pulpa modeliranje proizvodov na Kitajskem, je vodil papirne modeliranje industrije na Kitajskem na novo višino, postane embalaža industrije na Kitajskem, zlasti varstva okolja je pomemben del na embalaži.

 • Kontakt
  Dodaj: 80. East Jinque Road, Wujiaxiang Industrial District, Yisuhe mesto, Xiangtan County, Hunan Province, PRChina.
  Kontaktna oseba: Rožmarin Han
  Mob: +86-15570895049
  Tel: +86-731-84632066
  E-pošta:Rosemary@zhmachines.com
 • Kategorijo izdelkov
 • Copyright © Xiangtan ZH celuloze oblikovani Co, Ltd Vse pravice pridržane.