TEL: +86-731-58580822
Kategorijo izdelkov
Kontakt
Dodaj: 80. East Jinque Road, Wujiaxiang Industrial District, Yisuhe mesto, Xiangtan County, Hunan Province, PRChina.
Kontaktna oseba: Rožmarin Han
Mob: +86-15570895049
Tel: +86-731-84632066
E-pošta:Rosemary@zhmachines.com
Novice
Dom > Novice > Vsebine
Razprava o značilnosti dveh vrst proizvodov oblikovani celuloze v delovanje
Mar 21, 2018

Zaradi varstva okolja, papirne modeliranje kot nove industrije je postopoma do družbe, vendar v zadnjih letih, v glavah večine Američanov, papirne, modeliranje proizvodov je posoda za papir, embalažo, da imajo jasno razumevanje papir plesni industriji. Od leta 1992, avtor je bil odgovoren za pripravo dela tri skupne industrijske papir plesni izdelkov tovarne, in je tudi sodeloval v operaciji papir plesni pribor za več let. Ti dve vrsti papirja model projektov pri upravljanju značilnosti površno analizo in primerjavo, za enote in posameznike v teh projektih za sklic.


1. trg celuloze, oblikovanje izdelkov, je treba izpeljati.

Z okrepitvijo okoljevarstvene zavesti, ne glede na domači ali v tujini na koncu industrijskih izdelkov embalaže bo postopoma in omejiti pene veliko aplikacij, imetnika industrijskih papirja je idealno alternative. To je bila dokazana z naših letih razvoja. Hong Kong bao da okoljevarstvene embalaže development Co, Ltd, vlagajo v dongguan konec leta 1994, ustanovljen prvi industrijski papir proizvodne linije, zaradi nenehno izboljševanje tehnologije, vodenje, uspeh trga razvoj, je postala a ima v lasti dva vsako so deset tisoč kvadratnih metrov veliki tovarni, skupno osem proizvodnih linij. Nove tovarne so še vedno gradijo v Pekingu in suzhou.

Z vidika trga, papir model priborom v nacionalno zakonodajo prepoved pene plastični namizni proizvodnje rok, bo tudi hitro poveča povpraševanje na trgu. Poleg tega, ker stroški proizvodnje tujih papirja model priborom je na splošno višje od naše države, je tudi veliko povpraševanja na tujih trgih.


2. nizke kakovostne surovine, ki se uporabljajo za paket visoke vrednosti elementov, ki so gospodarsko podlago za dober odziv papirja model industrijske embalažnih materialov. Papir plesni industriji na splošno je uporaba na škatli ostanki materiala, surovin, in starih časopisov ne cenijo, poceni, izdatno in pakiranje predmeta je pogosto nekaj high-end elektronskih izdelkov, delov strojev, umetnosti in obrti. Na primer, računalniške strojne opreme, stereo, mobilni telefon, telefaks, high-end telefon, micro motor, avto deli, svetilke in tako naprej. Zaradi visoke vrednosti embalažo, notranji embalaži stroške, ki jih kupec lahko sprejel so tudi relativno visoka. V zvezi s tem priborom celuloze, modeliranje proizvodov je nasprotno. Jih uporabljajo visoko kakovostne materiale za pakiranje nizke vrednosti elementov, ki otežuje dobiček.


3. tehnologija proizvodnje IND. pakiranje papirja plesni je visoka, in to ni enostavno, da se v nered. Zaradi IND. pakiranje papirja plesni vsak stil je posebno novih izdelkov, so namenjeni in zgrajen model, model sistema, testiranja in revizija postopkov za proizvodnjo skale, dodati, koliko dobička in proizvodne tehnologije in upravljanje ravni ima veliko storiti, tako Vlagatelji morajo biti premišljen, poleg denarja težave, da osebje, strokovno usposabljanje, itd, se ne tako dolgo, kot sredstva v mesto kot papir priborom, izberite napravo dobavitelji takoj moči vzpenjati se konj.


4, uporabljajo kot industrijsko pakiranje papirja plesni, različne in kontinuirano proizvodnjo izdelkov na splošno vsak stil časa ne predolgo, zato ni enostavno pojavi stanje stiku med seboj enake izdelke, konkurenčne. In papir priborom sorte je monotono, vsakič kontinuirani proizvodnji slog je zelo dolgo, zelo enostaven za pojavi stanje Poročan konkurence.


5. geometrijske oblike IND. pakiranje izdelkov so zapleteni, in večji del isti model je velik po pakiranju in medkrajevni prevoz stroški so visoki, tako da ni enostavno, da so medregionalne konkurence. In papir model priborom je preprosta in enostavna za sklad, torej stroške prevoza na dolge razdalje je nizka. Dokler obstaja trg, je zelo verjetno, da pride medregionalne prodaje konkurence.


6. za isti material embalaže, stroški proizvodnje izdelkov plesni industrijske embalaže je blizu penaste plastike. Zato je mogoče pridobiti trdno osnovo na trgu brez nagiba politik. Tehnologija proizvodnje papirja model priborom pa dva do trikrat iz penaste plastike, tako da ne more stisnemo pribor trgu ne zanašajo na naklon politike ter krepitev pregona. Nedavnem zaključku število tovarn na papirju priborom lahko izkaže za to.


7. zahteve za mesto izbor dveh vrst izdelkov tovarne papirja plesni so različne. Izbire vzorčevalnega mesta tovarne papirja plesni morajo slediti trgu, ki je blizu uporabnikov. Zaradi različne vrste papirja plesni pakiranje izdelkov, oblika je zapleten, lahko ne pakira tesno pakirana, tako za tovorni promet je višje. Poleg tega uporabniki so pogosto relativno redno velikih podjetij, zasledujejo nič popis embalaže materialov, zahtevajo dobavitelja majhne serije, neprekinjeno dobavo, tako da ni primeren za prevoz na dolge razdalje. Na splošno, polmer dobave ne sme.


8. mesto izbiro papirja model priborom je drugačen. Ker izdelke lahko tesno pakirana, večji stroški prevoza so izjemno nizke, tako da ni treba biti blizu trgu. Je bolj pomembno za gradnjo tovarne v mesto s stroškovno prednost, ker trenutno, zaradi različnih geografskih in drugih objektivnih pogojev na Kitajskem, stroški proizvodnje papirja model priborom je zelo drugačna. Na primer, na nekaterih mestih, električne energije znaša samo 0,35 ~ 0.4 juanov/stopnja, čeprav v mnogih krajih je 0,7 do 0,9 juanov/stopnja; V nekaterih krajih, je mogoče neposredno uporabiti mokro celuloze. Stroški surovin je samo 2.000 juanov na tono, medtem ko povprečna tovarno lahko uporabljate samo surovo celuloze odbor stroški surovin 3000 ~ 4000 juanov na tono. Na nekaterih področjih, povprečna mesečna plača je le 3500 ~ 4000 juanov/mesec, medtem ko povprečna tovarne na splošnem področju potrebuje tudi 5000 ~ 6000 Juan/mesec. Razlika med tri stroškovni elementi (energije, materialov in dela) bo povzročila velike razlike v strošku proizvodnje obrata v različnih lokacijah. Če imate na trgu in ne stroškovno prednost, je zelo nevarno za zagon podjetja, ker vam bo zmečkali poceni blago izven mesta.


Celovito analizo in primerjavo zgoraj, avtor meni, da je poslovni vidika, če vlagatelji pod pogojem proizvodnih stroškov ni konkurenčno prednost, izberite papir priborom ta projekt je tvegano, ampak poročilo je višje. Nasprotno, je manj tvegana izbrati papir plesni IND. pakiranje materiala, vendar je še vedno velika priložnost dobiti dobre donose.

 • Kontakt
  Dodaj: 80. East Jinque Road, Wujiaxiang Industrial District, Yisuhe mesto, Xiangtan County, Hunan Province, PRChina.
  Kontaktna oseba: Rožmarin Han
  Mob: +86-15570895049
  Tel: +86-731-84632066
  E-pošta:Rosemary@zhmachines.com
 • Kategorijo izdelkov
 • Copyright © Xiangtan ZH celuloze oblikovani Co, Ltd Vse pravice pridržane.