TEL: +86-731-58580822
Kategorijo izdelkov
Kontakt
Dodaj: 80. East Jinque Road, Wujiaxiang Industrial District, Yisuhe mesto, Xiangtan County, Hunan Province, PRChina.
Kontaktna oseba: Rožmarin Han
Mob: +86-15570895049
Tel: +86-731-84632066
E-pošta:Rosemary@zhmachines.com
Novice
Dom > Novice > Vsebine
Okoljevarstvena tehnologija celuloze, brizganje stroj
Mar 21, 2018

Kaše plesni stroj v zadnjih letih postopoma postala eden od vrste prodajajo kot vroče pecivo v embalaže, strojev, edinstveno proizvodne tehnologije in okoljevarstveni koncept priljubljena, spodaj majhni tvorijo predstaviti varstvo okolja tehnologija celuloze plesni stroj.

Najbolj razveseljivo stvar celuloze, brizganje stroj je varovanja okolja. Proizvode, narejene iz papirne modeliranje mehanizem je, da uporabite kartonski papir, odpadki časopisov, kot glavne surovine, in nato v določeni delež dodatkov za zmletjem, dehidracija jo papirne, modeliranje, kalupa modeliranje, nato skozi vrsto kratkega dosega, kot sušenje, toplotna obdelava in plastike. Papirne modeliranje izdelki strojev, ki so biološko razgradljivi, lahko zaračunajo za uporabo, in dodal poseben postopek, z dobro olje, nepremočljiva zmogljivosti, lahko popolnoma nadomestiti pene plastičnih izdelkov, in lahko učinkovito ublaži "beli onesnaževanja", proizvodi varstvo okolja.

Papirne modeliranje proizvodov je nacionalne podpore varstva okolja izdelek, ker je izdelek celotnega procesa, od glavne surovine, ki se uporablja, do konca v celotnem proizvodnem procesu, okoljevarstvene zavesti zelo močna. Kaše, modeliranje proizvodov stroji, surovina je odpadki papir, in je predvsem fizične reakcije med postopkom proizvodnje in predelave, le majhno količino kemijskih elementov v hidroizolacijo agent in kemični material v proizvoda po sušenju, v bistvu vse rezervacije v končnem izdelku, ni povzročil izpustom onesnaževanja okolja; Stroj za brizganje plastike celuloza papir se uporablja v zaprtih kroženje vode, samo ko je sušenje izdelka, vodne pare bo izhlapi v prostor, tako da ni potrebe za dopolnitev vode v proizvodnem procesu, tako porabo vode ni veliko. Tako varčevanje vodnih virov in izvajanje koncepta znanstveni razvoj koncepta.

Naše podjetje je glavni celuloze brizganje stroj proizvajalci, naše podjetje je nabralo veliko let bogate izkušnje in ugled. Globoko podpira veliko industrija prijateljev, zaupanje. Dobrodošli novih in starih strank za nakup!


 • Kontakt
  Dodaj: 80. East Jinque Road, Wujiaxiang Industrial District, Yisuhe mesto, Xiangtan County, Hunan Province, PRChina.
  Kontaktna oseba: Rožmarin Han
  Mob: +86-15570895049
  Tel: +86-731-84632066
  E-pošta:Rosemary@zhmachines.com
 • Kategorijo izdelkov
 • Copyright © Xiangtan ZH celuloze oblikovani Co, Ltd Vse pravice pridržane.