TEL: +86-731-58580822
Kategorijo izdelkov
Kontakt
Dodaj: 80. East Jinque Road, Wujiaxiang Industrial District, Yisuhe mesto, Xiangtan County, Hunan Province, PRChina.
Kontaktna oseba: Rožmarin Han
Mob: +86-15570895049
Tel: +86-731-84632066
E-pošta:Rosemary@zhmachines.com
Novice
Dom > Novice > Vsebine
Prihodnji celulozni profil za zaščito okolja
Mar 21, 2018

Proizvodnja celuloznih izdelkov za izdelavo izdelkov iz namiznih in industrijskih izdelkov za pakiranje je pravi izdelki za varstvo okolja, naravna rastlinska vlakna ali odpadni papir kot surovine, proizvodni proces in uporaba postopka brez kakršnega koli onesnaženja.


Izdelki, izdelani iz celuloze Poleg zamenjave plastične posode za enkratno uporabo, ima pozitivno vlogo, ki se pogosto uporablja tudi v industrijskih izdelkih, saj embalaža elektronskih izdelkov postopoma vstopa v glavne tokove komercialnih dejavnosti, najboljši alternativni izdelki iz penastih plastičnih mas, celuloza industrija izdelkov za oblikovanje je v razcvetu.


Glede na nepopolne statistične podatke domači trg potrebuje izdelke za pakiranje hrane približno 50 milijard EUR, od tega: letno povpraševanje po hitro hrani znaša približno 20 milijard, vse vrste potreb po skledi za več kot 20 milijard, supermarketi pri uporabi zelenjave pladnji za hrano in vrsto pijač za pijače z letnim povpraševanjem znašajo približno 10 milijard. Celulozna posoda za varstvo okolja ima le široko tržno ospredje v naši državi že v 90. letih prejšnjega stoletja, saj je zahodno razvita država glavna metoda "belega onesnaženja". Združene države so danes napovedale 8.500 restavracij, naj prenehajo uporabljati škatlo za kosilo PSP, porabijo okoli 10 milijard letno, vsak dan pa 67,39 milijona ljudi kupujejo različne palete, kar znaša približno 50 milijard letno. Ameriška industrija hitre hrane in skupni znesek zelenjave palet za supermarket lahko vsako leto dosežejo 100 milijard, vendar je njegova domača proizvodna zmogljivost le 20%, preostalih 80% pa mora uvoziti iz tujine. Združene države imajo pet držav izdala guvernerjev bilten, v letu 2010 popolno opustitev, prepoved uporabe plastične hrane za pakiranje gostinskih naprav, ki jih nadomesti varstvo okolja naravnih "celuloze" surovin proizvodnje embalaže hrane, sveže pladnji supermarket in gostinska oprema.


Ta postopek zamenjave lahko neposredno ustvari okolju prijazno embalažo izdelkov za prodajo embalaže približno 25 milijard ameriških dolarjev. Japonsko industrijo hitre prehrane in zelenjavo v supermarketih porabi 60 milijard dolarjev in domače proizvodne zmogljivosti le 40%, preostalih 60% uvoza. Južna Koreja, Tajvan in razvite države Zahodne Evrope porabijo več kot deset tisoč milijard let, jugovzhodna Azija pa je tudi prihodnost izvoza izdelkov bolj idealen mednarodni trg. Države EU so junija 2006 sprejele predlog zakona do leta 2010, da bi plastično embalažo hrane na vse strani prehrambne embalaže dosegle naravne nestrupene, neškodljive "celulozne" okolju prijazne izdelke za pakiranje živil, ki bi nadomestili, ta alternativni proces lahko neposredno ustvarja okolju prijazno hrano embalažni izdelki na trgu prodaje približno 30 milijard evrov. Japonska, Južna Koreja in drugi vzhodni in zahodnoazijski trgi postopoma nadomeščajo, do leta 2010 lahko ta postopek zamenjave neposredno ustvari okolju prijazno embalažo proizvodov za prodajo embalaže okoli 18 milijard ameriških dolarjev.


 • Kontakt
  Dodaj: 80. East Jinque Road, Wujiaxiang Industrial District, Yisuhe mesto, Xiangtan County, Hunan Province, PRChina.
  Kontaktna oseba: Rožmarin Han
  Mob: +86-15570895049
  Tel: +86-731-84632066
  E-pošta:Rosemary@zhmachines.com
 • Kategorijo izdelkov
 • Copyright © Xiangtan ZH celuloze oblikovani Co, Ltd Vse pravice pridržane.