TEL: +86-731-58580822
Kategorijo izdelkov
Kontakt
Dodaj: 80. East Jinque Road, Wujiaxiang Industrial District, Yisuhe mesto, Xiangtan County, Hunan Province, PRChina.
Kontaktna oseba: Rožmarin Han
Mob: +86-15570895049
Tel: +86-731-84632066
E-pošta:Rosemary@zhmachines.com
Novice
Dom > Novice > Vsebine
Zelena embalaža je tema skrbi
Jul 25, 2018

"Pospeševanje uporabe zelene embalaže za trajnostni razvoj" "Uvedli bomo obvezne nacionalne standarde in pospešili uporabo zelene embalaže v celotni industriji" .... Čeprav je naša država izdala številne standardne predpise o embalaži blaga, Nekateri proizvodi, kot so sadja, sveže hrane in hitre dostave paket, nimajo jasnih nacionalnih standardov, lokalnih predpisov ali navodil za zeleno embalažo.


Leta 2018 je vlada namenila več pozornosti in pomembnosti za zeleno uporabo svežnja, močno razvila embalažo papirnih izdelkov, pospešila tehnološko preoblikovanje in uvajala napredne tehnologije, razvila obsežna podjetja za izdelavo papirja, ki so sposobna reciklirati in preprečevati onesnaževanje, močno razvijajo umetno podlago za papirne papirje, aktivno razvijati vlakna brez lesnih rastlin. Zagotoviti stalno in neprekinjeno oskrbo s surovinami iz papirnih vlaken. Hkrati bi morali aktivno razviti nove okolju prijazne izdelke za izdelke za pakiranje papirja, kot so izdelki iz celuloze, , paket papirja za pladenj papirja, papirni industrijski paket, biološko razgradljive izdelke iz namiznih vlaken itd. • Kontakt
  Dodaj: 80. East Jinque Road, Wujiaxiang Industrial District, Yisuhe mesto, Xiangtan County, Hunan Province, PRChina.
  Kontaktna oseba: Rožmarin Han
  Mob: +86-15570895049
  Tel: +86-731-84632066
  E-pošta:Rosemary@zhmachines.com
 • Kategorijo izdelkov
 • Copyright © Xiangtan ZH celuloze oblikovani Co, Ltd Vse pravice pridržane.