TEL: +86-731-58580822
Kategorijo izdelkov
Kontakt
Dodaj: 80. East Jinque Road, Wujiaxiang Industrial District, Yisuhe mesto, Xiangtan County, Hunan Province, PRChina.
Kontaktna oseba: Rožmarin Han
Mob: +86-15570895049
Tel: +86-731-84632066
E-pošta:Rosemary@zhmachines.com
Novice
Dom > Novice > Vsebine
Ni primerna za velike samodejno proizvodne linije za izdelavo kalup papirja
Mar 21, 2018

1, ker tovrstne opreme je večinoma ali celo deset plesni dela na isti organ revolucije, na splošno sam plesni sesalno celuloze in dehidracija časa ne morete prilagoditi neodvisno, ne bo sposobna prilagoditi v različnih industrijskih proizvodov z različnih debelin proizvodnje papirja. Obstaja tudi nekaj drugam plesni lahko prilagodite čas absorpcije plazme neodvisno, ampak celo telo revolucije gibanje mora biti sesalno gnojevke, odstranjevanje vode najdaljši plesni hitrost, potrebnega za delovanje, tako je vplivalo na učinkovitost proizvodnje.

2, veliko linija za proizvodnjo celuloze samo en sistem, ne glede na zahteve več različnih izdelkov oskrbe drugačen material ali različnih koncentracijah papirne kaše, če samo proizvodno linijo tovarne, je to zelo slaba prilagodljivost na trg.

3, velike samodejno proizvodne linije za obdelovalne stroje, je določena z veliko sušenja linijo, različnih oblik, debelina spreminja zaradi izdelka (če je vsaka postaja plazme absorpcije čas nastavljiv), lahko izbere le pri sušenju pri nizki temperaturi in hitro sušenje, lahko pokazati se sicer lahko posušene izdelke so rumene ali težko suh proizvod sušenje in suho pojav.

4, zaradi velike samodejno tvori stroj stripping navzdol oblike polizdelkov v lase na tekočem traku ureditev prostora je večja, optimalno uskladiti suho sušenje stopnje izkoriščenosti učinkovito območja je nizka, povzroča odpadke energije.

5. poskrbi proizvodnje na velikih samodejno proizvodne linije, in bo nekaj težav pri upravljanju. Če zahteve proizvodnje vsake vrste papirniški plesni so različne, bo pojav prilagoditev Die pogosto pojavljajo, in če obstaja problem kakovosti v nekaterih postaja, stroj naj se ustavi, preveri in z njo ravnati. Ti pogoji vplivajo na splošno produktivnost.


 • Kontakt
  Dodaj: 80. East Jinque Road, Wujiaxiang Industrial District, Yisuhe mesto, Xiangtan County, Hunan Province, PRChina.
  Kontaktna oseba: Rožmarin Han
  Mob: +86-15570895049
  Tel: +86-731-84632066
  E-pošta:Rosemary@zhmachines.com
 • Kategorijo izdelkov
 • Copyright © Xiangtan ZH celuloze oblikovani Co, Ltd Vse pravice pridržane.