TEL: +86-731-58580822
Kategorijo izdelkov
Kontakt
Dodaj: 80. East Jinque Road, Wujiaxiang Industrial District, Yisuhe mesto, Xiangtan County, Hunan Province, PRChina.
Kontaktna oseba: Rožmarin Han
Mob: +86-15570895049
Tel: +86-731-84632066
E-pošta:Rosemary@zhmachines.com
Novice
Dom > Novice > Vsebine
Industrija celuloze je proizvodna industrija
Jun 28, 2018

Od junija 2018 je 10 provinc, med njimi Guangxi, Jiangsu, Jiangxi, Hebei in Henan, prejele ključne inšpektorje iz osrednje skupine za nadzor okolja. Hkrati je v teku 2018-2019 letnih bluesky bitnih ključnih področij za okrepitev nadzornega dela, 26 mest iz Peking-tianjin-hebei 2 + 11 navadnih mest, obremenjenih s hranili, postane ključno območje pregleda v reki Jangce. S postopnim napredek varstva okolja, papir, cement, API, keramika in druge industrije se soočajo s testi. Na eni strani se zgornje panoge soočajo s hudim vplivom. Nekatera podjetja, ki niso kvalificirana, so postala predmet omejitve proizvodnje in omejevanja proizvodnje, zaradi česar se je intenziviranje razlik v industriji. Po drugi strani pa bo pritisk okoljskih standardov prisilil podjetja k preoblikovanju in nadgradnji, kar bo prineslo prostor za zdrav razvoj podjetij. Prav tako bo pripomogla k nadgradnji in dolgoročnemu razvoju omenjenih industrij.


S strogimi politikami varovanja okolja, ki jih izvajajo vse več držav, se industrija Pulp Molding aktivira, saj je delo za izdelavo okolju prijaznih paketov s pomočjo recikliranih materialov. Na ta način je mogoče pripraviti papirni trak za jajca, stroj Egg carton, stroj za izdelavo industrijskih paketov, biološko razgradljivo posodo postane priljubljen in široko uporabljen.

 • Kontakt
  Dodaj: 80. East Jinque Road, Wujiaxiang Industrial District, Yisuhe mesto, Xiangtan County, Hunan Province, PRChina.
  Kontaktna oseba: Rožmarin Han
  Mob: +86-15570895049
  Tel: +86-731-84632066
  E-pošta:Rosemary@zhmachines.com
 • Kategorijo izdelkov
 • Copyright © Xiangtan ZH celuloze oblikovani Co, Ltd Vse pravice pridržane.