TEL: +86-731-58580822
Kategorijo izdelkov
Kontakt
Dodaj: 80. East Jinque Road, Wujiaxiang Industrial District, Yisuhe mesto, Xiangtan County, Hunan Province, PRChina.
Kontaktna oseba: Rožmarin Han
Mob: +86-15570895049
Tel: +86-731-84632066
E-pošta:Rosemary@zhmachines.com
Novice
Dom > Novice > Vsebine
Tovarno naj izberite mesto in določi ustrezno lestvico
Mar 21, 2018

1, pripravo papir plesni pakiranje izdelkov tovarne, pri izbiri paziti na razdaljo in potencial kupcev v prihodnosti ne daleč (proizvodi izvoz podjetja izjema), ker lijevanim kaše pakiranje izdelkov kot pribor lahko ne zelo kompaktni prekrivanje kup gor, enako zasnovo izdelka pakiranje po obseg je večji in je Nizkocenovna blago; Iz ekonomskega vidika ni primeren za prevoz na dolge razdalje. Na splošno, prevoz razdalja ne presega 250km, drugače se tovorni promet ne bo enostavno proizvajalec ali uporabnik. Zaradi te značilnosti, papir model pakiranje izdelkov na splošno niso enostavno treba medregionalne tržna konkurenca (lahko pride do izjeme).

2. lestvico ne sme biti prevelika, prvič, ker je motenj na trgu in zrelosti upravljanja proizvodnje tehnologije bo trajalo dolgo. Glede na naše izkušnje načrtovanja, v prvi vrstici vidik prostor, vodo in elektriko v drugi vrstici konj nekoliko, menijo drugače ko povpraševanje na trgu v da na kraju samem razširiti proizvodnjo in spremeniti druge tovarne, tako da je meja za povečanje investicijske opreme ter povzroči povečanje upravljanje in tehničnega osebja.

3, zaradi raznolikosti lijevanim kaše embalaža izdelkov mora biti med proizvodi v teh vidikov, kot material, barvo ali kaše koncentracija zahteve se razlikujejo, zato je prva linija (polavtomatsko linija sestavljena več molding stroj), tudi določiti dve ob dozirna sistem, in sicer dva majhna celuloze stroj, dve vrsti opreme za celulozo, dva niza gnojevke bazen in Bai Shuichi. Tako naredijo vrstni red in poskrbi vidika proizvodnje, da so nekatera manever sposobnost in manevrskega prostora.

4, če lijevanim kaše pakiranje izdelkov tovarne ni značilna za določeno, dve sorti design, ampak v obraz diverzifikacije proizvodnje univerzalne pakiranje izdelkov, tako da cono skladišča mora biti dovolj veliko, na splošno ne manj kot polovica mesta proizvodnje, drugače ne more spopasti z dejanskih potreb. Ker vi verjetno življati na ducate sort za načrtovanje proizvodnje, in vsak slog spet v dostavo blaga do določenega števila (velikokrat zaradi majhne količine prevoz povečevati s celotnimi transportnimi stroški), zaloge proizvodov bo večja.

5. položaj plesni pakiranje izdelkov proizvodne tovarne razred. Proizvodnja vidika, tovarne je nizko povpraševanje. Na jugu, si lahko samo potrebe sonce, ne dež, območja in višina zagotoviti delovanje opreme in delovanje procesa, seveda, je tudi zahteva izolacije na severu. Kot rezultat, smo sprejeli preproste delavnice v proizvodni obrat v guangdong, s kovinskih konstrukcij v stolpce, tramovi in strehe in ne kopičenje. To nas je manj kot pet mesecev za izgradnjo obrata, graditi opremo, namestitev in debug in nato pošljete prvi poln kontejner. Upravljanje vidika, bolj formalen, upscale delavnica in okoljskih okolju prijaznejši in je za Polepšanje pred območju tovarne, pogosto naredi obisku uporabnika, da potrdi moč podjetja, normalno delovanje, zanesljivost, je dobro imeti zaupanje v velik kupčevega naloga. Zaradi tega imamo veliko papirja model tovarne, ki temelji na visoki kakovosti za pakiranje. Čeprav naložbe je večja, praksa dokazuje, da ima pravi učinek.

 • Kontakt
  Dodaj: 80. East Jinque Road, Wujiaxiang Industrial District, Yisuhe mesto, Xiangtan County, Hunan Province, PRChina.
  Kontaktna oseba: Rožmarin Han
  Mob: +86-15570895049
  Tel: +86-731-84632066
  E-pošta:Rosemary@zhmachines.com
 • Kategorijo izdelkov
 • Copyright © Xiangtan ZH celuloze oblikovani Co, Ltd Vse pravice pridržane.